Okey Oyunu hiç bukadar keyifli olmamıştı. Okey oynamak için, üye girişi ve kayıt ola butonlarını kullanarak, 7/24 oyunun ve sohbetin bitmediği okey odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Sanal ortamda, canlı oyuncularla, normal ve düz okey oynayın.

Salonumuzda 12 kişi OKEY Oynuyor

okey zarı

Seri Okey

2 sene önce admin tarafından yazıldı. Okey Salonları

Arkadaşlık oyun salonlarında sizlerde kaliteli ve güzel bir seviyede okey oynamak radyo dinlemek isterseniz. Yeni üyeler ile birlikte kaliteli  ve seviyeli bir şekilde yeni dostluklar kurabileceğiniz en güzel ve başarılı bir okey salonu olarak hizmet vermektedir. Günümüzde pek çok  insanın tercih ettiği okey siteleri ile sizlerde sevdikleriniz ve dostluklarınız ile birlikte güzel ve kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Günümüzde her kişi gibi sizlerde internet ortamında gezinirken kendiniz ve arkadaşlarınız için daima kaliteli ve seviyeli bir ortamda olarak hem sohbet edip hemde seri okey oynayacağınız radyo eşliğinde kaliteli zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun sitesinde çok daha kararlı ve keyifli  zamanlar geçirerek binlerce kullanıcı ile bir arada sohbet ederek güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Seri Oyna

Sonuçta sizlerin keyif alarak zaman  geçirebileceğiniz ve tüm arkadaşlarınız ile ücretsiz olarak faydalana bileceğiniz kaliteli ve seviyeli bir ortamda bulunarak en güzel sohbetlerin içinde yer alarak çok samimi ve aile tadında bir ortamda hem kaliteli yayıncı ekibiyle ve eğlenceli okey salonlarında çok daha seri bir şekilde  keyif alarak sohbet ederek zamanınızı güzel geçirebilirsiniz. Günün stresinden yorgunluğundan kurtulmak için tamamiyle bir tuşla üyelik sistemi  ile kullanıcılara tamamen rahatlık ve kolaylık sağlayan yeni arayüzümüz ile sizlerde arkadaşlarınız ve yeni arkadaşlık kuracağınız kişi veya  kişiler ile keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Seri Okey

Seri Okey

Sizlerde artık daha kaliteli ve huzurlu ortamlarda hem sohbet edip hemde okey oynamak yeni insanlar tanıyıp güzel zamanlar geçirmek isterseniz her zaman için üyeliksiz olarak giriş yaparak binlerce kullanıcı ile daima keyifli ve eğlenceli  zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun sitesinde hizmet alabilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen okey salonlarında sizde yüzlerce kişi ile bir arada keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz okey sitesinde yer alarak sizde kendi salon ve masanızda heyecan dolu zamanlar yaşayabilirsiniz.

Seri Oyna