Okey Oyunu hiç bukadar keyifli olmamıştı. Okey oynamak için, üye girişi ve kayıt ola butonlarını kullanarak, 7/24 oyunun ve sohbetin bitmediği okey odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Sanal ortamda, canlı oyuncularla, normal ve düz okey oynayın.

Salonumuzda 12 kişi OKEY Oynuyor

okey zarı

Seri Okey Oyna

2 sene önce admin tarafından yazıldı. Okey Salonları

Seri okey oyna sitelerinde sizlerde arkadaşlarınız ile birlikte kaliteli ve güvenilir bir şekilde okey oynayarak güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Günümüzde hızlı ve seri bir şekilde okey oynayarak sohbet etmek ve radyo eşliğinde arkadaşlarınız ile birlikte güzel zamanlar geçirmek isterseniz, Seri okey sitemize giriş yaparak yüzlerce kullanıcı ile bir arada neşeli ve keyifli bir şekilde okey oynayarak daha güzel ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. İnsanların daha kaliteli ve huzurlu bir seviyede bulunması ile arkadaşlarınız ile birlikte istediğiniz salonlarda okey oynayarak veya radyo sohbet gibi avantajlardan yararlanarak daha kaliteli bir zaman geçirebilirsiniz. Sonuçta insanların huzurlu ve seviyeli bir ortamda bulunması yeni dostluklar kurarak kalıcı bir şekilde yıllarca süren okey sevdanız ile her zaman için en ideal ve ücretsiz olarak hizmet alaçağınız seri ve pratik  okey sitesi olarak hizmet vermekteyiz. Kullanıcıların her anlamda keyif alarak zaman geçirebilecekleri ve basit bir şekilde üye olup direk olarak oyuna katılabileceğiniz samimi ve sıcak bir şekilde aile tadında okey oynayarak kendi grubunuzu kurarak çok eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Seri Okey Oyna

Seri Okey Oyna

Seri Okey Oyna

Hayatınızda hiç olmadığı kadar keyif alarak zaman geçirebileceğiniz yeni dostluklar arkadaşlıklar kurup kendi salonlarınızı oluşturabileceğiniz  okey sitemizde sizlerde artık kendinizi evinizde hissederek en samimi ve sıcak zamanları yeni kuracağınız dostluklar ile birlikte geçirebilirsiniz. Türkiye’nin hemen hemen her ilinden katılım sağlayan kullanıcılar ile ücretsiz bir şekilde giriş yaparak okey oynama fırsatını bularak kendiniz için güzel bir oyun platformunda yer alabilirsiniz. Sizlerde Türkiye’nin en sevilen ve daima heycanı hiç eksik olmayan okey sitesinde yer alarak arkadaşlarınız ile birlikte çok daha başarılı ve güzel bir şekilde yeni dostluklar kurabileceğiniz ücretsiz okey sitesi olarak hizmet vermekteyiz.

Artık sizlerde kendiniz ve çevrenizdeki arkadaşlarınız ile okey sitemizi ziyaret ederek en güzel ve keyifli zamanlarınızı okey masalarında eğlenceli ve  ve keyifli bir şekilde geçirerek zaman geçirebilirsiniz. Kendi eşinizi bulun ve her zaman için en doğru ve seviyeli bir şekilde okey sitemizde keyifli  zamanlar geçirebilirsiniz. Sizlerden ücret veya kontur gibi isteklerde bulunan kişi veya kişileri yönetim kadromuzdaki yöneticiler’e şikayet ederek okey sitemizden uzaklaştırarak kendi bulunduğunuz salonu en huzurlu ve seviyeli bir okey sitesi olmasında büyük rol oynaya bilirsiniz.

Seri Okey Oyna