Okey Oyunu hiç bukadar keyifli olmamıştı. Okey oynamak için, üye girişi ve kayıt ola butonlarını kullanarak, 7/24 oyunun ve sohbetin bitmediği okey odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Sanal ortamda, canlı oyuncularla, normal ve düz okey oynayın.

Salonumuzda 12 kişi OKEY Oynuyor

okey zarı

Seri Canlı Okey Oyna

2 sene önce admin tarafından yazıldı. Okey Salonları

Seri okey oynamak için sizlerde ücretsiz bir şekilde giriş yaparak yeni  kullanıcılar ile   eğlenceli ve güzel zamanlar geçirmek için Seri Okey sitemizi ziyaret ederek yeni dostluklar arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Günümüzde pek çok kullanıcının rahat ve kullanışlı bulduğu seri okey sitemizde her zaman için güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Her kullanıcı gibi sizinde  özel avantajlar ve fırsatlardan yararlanarak çok daha saygılı ve seviyeli bir ortamda  oyunlar oynayarak güzel zamanlar geçirmeniz için kurulmuş bir okey sitesidir.  Kullanıcıların keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirmesi için kurulmuş olan ve üyelerden hiçbir şekilde ücret alınmadan hizmet veren sitemizde sizde  vip ve gold  üye olma fırsatını yakalayarak sitemize her zaman  giriş yaparak ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Günümüzde pek çok site gibi sizlerde artık ücret ödemeden oyunlar oynayarak zaman geçirebilirsiniz.

Her zaman için sizlerde Seri canlı okey Oyna sitesinde güzel ve kalıcı dostluk kurmak için giriş yaparak  en güzel zamanlarınızı yeni kuracağınız dostluklar ile birlikte sürdüre bilirsiniz. İnsanların bir arada neşe ve keyifli sohbet edip oyun oynayabileceği güzel zamanlar geçirip kalıcı dostluklar kurabileceğiz bir okey sitesinde yer alan tüm kullanıcılar ile birlikte en seviyeli ve samimi aile tadında bir sohbete ortak olarak kaliteli zamanlar geçirebilirler. Sonuçta insanların samimi bir ortamda birbirleriyle ve yeni tanışan kullanıcıların çok çabuk kaynaşması için kurulmuş olan oyun sitemizde sizde sevdikleriniz ve dostlarınız ile birlikte istediğiniz özel odalar ve salonlarda güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Seri Canlı Okey Oyna

Seri Canlı Okey Oyna

Seri okey oynamak için akıllı telefonlarınız ve tabletlerinize indirdiğiniz  ücretsiz program ile bir çok amaçlı olarak yeni kullanıcılar ile daha  eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmeniz için  daha makul ve  ortamı güzel bir okey oyun sitesi olarak hizmet vermektedir. Sizlerin en samimi ve sıcak duygularla merhaba diyerek  hoş geldin dediğiniz kullanıcılar ile güzel bir  ortam oluşturarak çok daha  faydalı ve seviyeli bir  okey salonu oluşturarak kendiniz ve çevrenizden gelen kullanıcılar için güzel bir  site oluşturabilirsiniz. Her zaman için tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak hizmet vererek , ücretsiz olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Her ne kadar yeni üyeler ile birlikte güzel zamanlar geçirseniz de aranıza yeni katılan her üye ile sizlerde  seviyeli ve duygusal bir ortamda bulunarak oyunlar oynayarak radyo ve sohbet eşliğinde kendinizi evinizde ki gibi hissedebileceğiniz seviyeli ve saygılı bir  okey ortamı olacaktır. Bunun için sadece Seri okey sitemize giriş yaparak ücretsiz bir şekilde kayıt olup oynamaya devam edebilirsiniz.