Okey Oyunları Oyna

admin     16-01-21     Okey     458

İnternette okey oynamak ve daha kaliteli zamanlar geçirmek için sizlerde üye olmadan direk olarak sitemize giriş yapabilirsiniz. Günümüzde her kullanıcı gibi sizlerde üye olmadan ve direk olarak  okey sitelerimize ücret ödemeden ve  basit bir üyelik sistemi ile giriş yapabilir daha kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Online olarak  hizmet veren okey sitemize giriş yapmak için sadece  ücretsiz üye olup direk olarak giriş yapabilirsiniz. Her kullanıcıya özel takılar ve farklı emojiler ile daha eğlenceli zamanlar geçirebilmeniz için her zaman seviyeli ve kaliteli bir ortamda  yeni dostluklar arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Kullanıcıların daha rahat ve kaliteli bir sistem de zaman geçirebilmeleri ve  yeni dostluklar edinebilmeleri için okey sayfamıza hemen giriş yapabilirsiniz.

Okey Oyna

Tüm kullanıcılar için özel tasarlanmış ve her zaman için çeşitli okey oynamak için sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Her üyeliğin kendi sistemi ile daha  seri ve pratik bir şekilde zamanlar geçirmeleri için okey oyunlarına sizlerde eşlik edebilirsiniz. Artık her kullanıcı gibi keyifli ve eğlenceli zamanlar sizleri bekliyor.  Karışık okey oyunları oyna  yada okey  sayfalarında her zaman üye olmadan sizlerde artık üyeliksiz olarak sistemin hızlı bir ilerlemesi ile kullanıcılar daha haraketli ve huzurlu zamanlar geçiriyorlar. Sizlerin de kaliteli ve huzurlu bir ortamda zaman geçirmeniz için en güzel ve keyifli üyelikler ile oyunlara kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Okey

Okey

Okey Oyunları

Türkiye’nin kaliteli ve  huzurlu okey sitesinde sizlerde yer alabilirsiniz. Her kullanıcıya özel ve genel olarak sunduğu eşsiz okey programı ile daha samimi ve sıcak kanlı insanlar ile  ücretsiz olarak hizmet veren okey sayfalarımızda sizlerde arkadaşlarınız ve dostlarınız ile güzel ve kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Her kullanıcı gibi sizlerin de kendinize ait salonlarınız ve odalarınızda dilediğiniz gibi dostluklar kurup istediğiniz tarzda okey  oynaya bilirsiniz. Sistem olarak günümüzde her mobil ve tabletlere uyumlu bir oyun sistemimiz ile kullanıcılar daha eğlenceli zamanlar geçirip güzel ve kalıcı dostluklar kurabilirler. Mobil uygulamaları telefonlarınıza indirip daha seri ve pratik bir şekilde okey oynamaya başlayarak en güzel zamanları yeni kullanıcılar ile geçirebilirsiniz.

Okey Oyunu oyna

Akıllı telefon ve tabletleriniz ile birlikte sizlerde artık  hem seri hem de pratik bir şekilde okey oynayabilirsiniz. Her model ve akıllı cihazlara  uygun bir şekilde kodlanmış mobil uygulamamız ile  hiçbir donma veya zorluk çekmeden telefonunuzda fazla yer kaplamadan okey oyunları oyna butonuna bastığınız zaman direk olarak giriş sağlaya bilirsiniz. Her seferinde değişik rumuz ile giriş yapmamak için kendinize özel bir rumuz ile  okey oyna veya  klasik okey oynamaya devam edebilirsiniz. Sonuçta kullanıcıların kaliteli bir okey sistemi  puanlı ve eşli olarak , turnuva oyunlarında güzel bir ekip kurarak haftanın birincisi ve ikincisi olarak çeşitli ödüllerden yararlana bilirsiniz.

Okey Oyunları

Okey Oyunları

Okey Oyun Salonları

Sizlerde kendi şehriniz ve bulunduğunuz ilçelerden giriş yapan kullanıcılar ile kaliteli ve eğlenceli bir sistemde okey oynamak için direk okey salonumuza giriş yaparak en güzel zamanlarınızı geçirebilirsiniz. Hayatınıza renk katacak ve bulunduğunuz şehirde ki kullanıcılar ile birlikte eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bir okey sayfasında yer alabilirsiniz. Sonuçta kullanıcıların aynı semt ve mahalleden kullanıcılar ile bir arada zaman geçirmeleri için ideal ve kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. Her kullanıcıya özel olarak hazırlanmış renkli rumuzlar ile , Türkiye’nin her bölgesinden giriş yapan  kullanıcılar ile keyif ve neşe dolu zamanlar sizleri bekliyor. Artık sizin de arkadaşlarınız ile birlikte rahat ve kaliteli bir şekilde zaman geçirebileceğiniz bir okey sitesi hizmetinizdedir. Seri ve pratik bir şekilde oyun oynamak kalıcı dostluklar kurarak uzun zamanlı arkadaşlıklar için okey sayfamızı ziyaret ederek hemen okey oynamaya başlayabilirsiniz.

Okey Oyun Siteleri

Seri okey sitesinde bayanlarla veya erkeklerle okey oynamak veya kaliteli huzurlu bir zaman geçirmek isterseniz sizlerde artık tüm kullanıcılar gibi üyelik sistemi ile ücret ödemeden ve direk olarak giriş yapabilirsiniz. Her kullanıcı gibi sizlerin de arkadaşlarınız ile güzel ve kaliteli zamanlar geçirebileceğiniz bir okey salonunda her zaman için seviyeli ve kaliteli dostluklar ile birbirinden güzel kullanıcıların yer aldığı okey sitemize sizlerde giriş yapabilir ve her zaman için uzun soluklu sohbetler ve oyunlar ile eğlence dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Kullanıcıların her zaman kaliteli ve sınırsız hizmet alması için oluşturmuş olduğumuz okey salonlarımıza hemen giriş yapmak için  üye ol bölümünde istediğiniz rumuz ve renk’i seçerek  okey oynamaya başlayabilirsiniz.  Oyun sistemi kademeli ve puan sistemi olarak kullanıcılarına daha güzel zamanlar geçirmeleri için yenilenen yüzüyle kullanıcıları ile buluştu.

Okey Oyunları Oyna

Okey Oyunları Oyna

Okey Oyun Odaları

Güncel bir okey platformunda  zaman geçirmek  yüzlerce üye ile birlikte okey oynarken kaliteli dostluklar kurmak hepsi siz kullanıcılarımız için tamamen ücretsiz olarak yararlana bileceğiniz ve her zaman için seviyeli dostluklar kurup kendi okey odanızda  dilediğiniz gibi bir yönetim ile kullanıcılara özel ve genel olarak her avantajdan ücretsiz olarak yararlana bilirsiniz. Okey severlerin istedikleri gibi bir okey oyun sistemi ile özel odanızda dilediğiniz gibi turnuva yapabilir ve her zaman için seviyeli bir okey platformunda yer alabilirsiniz. Sonuçta insanların rahat ve huzurlu zamanlar geçirmeleri için kurulmuş olan okey sayfamıza sizlerde ücret ödemeden giriş yapma fırsatını yakalaya bilirsiniz. Her bölgeden giriş yapan okeyciler ile en güzel zamanlarınızı geçirebileceğiniz seri okey sitemize arkadaşlarınızı davet ederek güzel zamanlar sizleri bekliyor.

Canlı Okey Oyunları

Seri ve pratik bir oyun salonunda yer alabilirsiniz. Ücretsiz ve basit bir uygulamayı telefonlarınıza indirip kolay bir şekilde giriş yaparak pek çok kullanıcı ile birlikte en seviyeli ve kullanışlı okey oyun programları ile dilediğiniz gibi bir okey oynama fırsatını yakalayarak sizlere önem ve değer veren kullanıcılar ile  zaman geçirin. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı davet ederek her anlamda keyif alarak zaman geçirebileceğiniz ve kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebileceğiniz bir okey sitesi olarak  sadece basit bir üyelik ile  giriş yapıp oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Genel olarak Türkiye’nin en kaliteli okey sitesi olarak adını yazdıran , seri okey salonları tüm kullanıcılara hitap ederken onların kaliteli ve güzel bir zamanlar geçirmeleri için üye seçmeksizin daha güzel zamanlar ve oyunlar kullanıcılarına sunmaktadır. Günümüzde her kullanıcı gibi sizlerin de kendinize ait bir okey programınız olsun hiçbir ücret ödemeden direk olarak giriş yapıp en eğlenceli zamanlarınızı geçirebileceğiniz bir okey platformunda yer alınız.

Okey Oyun Siteleri

Okey Oyun Siteleri

Canlı Okey Oyunları Oyna

Ücretsiz okey oynarken sizlerde kaliteli dostluklar kurabileceğiniz ve her zaman için avrupadan giriş yapan Türkler ile her anlamda güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yurt dışından giriş sağlayan kullanıcılar ile okey oynamak ve güzel zamanlar geçirmek isteyen tüm kullanıcılarımıza özel bir salon oluşturulmuştur. Bağlantı sorunu yaşamadan veya java desteği olmadan uygulamamız ile doğrudan giriş yapabilirsiniz. Her zaman için ideal ve kaliteli zamanlar geçirebileceğiniz bir okey sitesinde sizlerde yer alabilir daha kaliteli ve seviyeli dostluklar kurmanızda yardımcı olacağımız gibi , okey oyunları oyna veya okey oynarken de  huzurlu ve keyifli dostluklar kurabilirsiniz. Okey kullanıcılarının memnun kalacağı ve her zaman için giriş yaparken hiç tereddüt etmeden doğrudan okey  sitesine bağlana bileceği bir okey sitesine giriş yapabilirsiniz. Sizler için kurmuş olduğumuz seri okey sitesinde  sizlerde en kalıcı ve kaliteli dostlukları her anlamda keyif alarak güzel bir zaman sürdürebilirsiniz.

Ücretsiz Okey Oyunları

Okey Oyunları oynamak için sitemize giriş yapan her kullanıcı gibi sizlerde düz okey veya klasik okey oynamak için tam yerindesiniz. Binlerce üyeye ev sahipliği yapan ve her zaman için seviyeli bir okey salonu olarak tanınan okey salonumuzda  arkadaşlarınızı ve dostlarınızı davet ederek çok daha kaliteli ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Sonuçta insanların keyif alarak zaman geçirebilecekleri ve bu zor günlerde doyasıyla keyifli zamanlar geçirip huzurlu zamanlar  ile  arkadaşları ile  oyun oynayabilecekleri bir okey salonu artık tamamı ile hizmetinizdedir. Canlı okey veya  ücretsiz okey oynamak için hiçbir ücret ödemeksizin sizlerde artık her türlü uygulamalardan ücretsiz olarak yararlana bileceğiniz ve arkadaşlarınız yada yeni katılım sağlayan kullanıcılar ile doyasıya keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir puanlı okey salonunda yer alabilirsiniz.

Okey Oyun

Okey Oyun

Bedava Okey Oyunları

Her anlamda keyif alarak zaman geçirebileceğiniz ve üyelerimiz ile güzel dostluklar kurup güzel oyunlar oynayabileceğiniz okey sitelerimize sizlerde hemen giriş yapıp okey oynamaya başlayabilirsiniz. Her zaman için kullanıcılarının rahatlığı ve huzur için zaman geçirmelerini düşünen ve kaliteli bir ortam sunan yönetim ve  yöneticilerimiz ile sizlerde birer bir okey oynama fırsatını yakalayabilirsiniz. Binlerce üyeye ev sahipliği yapan okey salonumuz artık tüm kullanıcılarımız ile güzel ve eğlenceli zamanlar geçiriyorlar. Sizlerde ücret ödemeden direk olarak katılım sağlayabilir ve her zaman için kıyasıya bir okey yarışı ile haftanın ve ayın kullanıcısı olma şansını yakalayabilirsiniz.

Okey Oyna


18 Yorumlar

 1. Hamdi

  16 Ocak 2021 at 19:06

  Kaliteli ve seviyeli bir okey salonu ücretsiz okey oyunları ve canlı okeyler ile huzurlu bir aile tadında okey sitesi ben çok eğlendim sevecen insanlar var aramızda yeni katılan arkadaşlarda çok çabuk uyum sağlıyorlar yeni katılacak arkadaşlara da bol şanslar diliyorum

  Cevapla
 2. Helen

  16 Ocak 2021 at 19:14

  güzel ve kaliteli zamanlar geçiriyoruz. Yeni katılan arkadaşlar ve üyeler ile doyasıya keyifli oyunlar oynuyoruz hemde ücretsiz okey oyunları ile daha kaliteli ve güzel dostluklar kurabileceğimiz bir okey sitesi arkadaşlar sizlerde güzel zamanlar geçirmek isterseniz hemen gelin çok keyif alarak zaman geçireceğinizden şüpheniz olmasın en güzel dostluklar Seri okey de kurulur demedi demeyin 🙂

  Cevapla
 3. Murat

  16 Ocak 2021 at 19:18

  bende üye olmadan girdim ilk etapda baktım güzel ve kaliteli arkadaşlıklar kurmaya başlayınca hemen üye oldum ve şuan siteye gireli tam 6 ay oldu çok güzel ve kaliteli bir zaman geçiriyorum üstelik hiçbir ücret ödemeden her alandan faydalana biliyorum GOLD üye oldum ve ücretsiz oldum çoğu yerde bu tarz takılar ücretli artık okey oynarken ücret ödemeye gerek yok sizlerde vermeyin arkadaşlar insanlar eğlence sitesinde para ödemeden zaman geçirmeli bence.

  Cevapla
 4. bahar

  16 Ocak 2021 at 19:21

  Bak ya yine bana haber vermeden gelmişler burayaa hemen yorum yapmaya nazar değdirreceksiniz bak bak 🙂 ücret ödemeden okey oynama keyfini yaşamak isteyen herkes davetlidir arkadaşlar sizlerde gelin bence en güzle ve kalıcı dostluklar kurabileceğimiz bir okey oyunu oynuyoruz. Ben yurt dısından katılıyorum çok daha keyif alıyorum bende seri okeye gireli 3 ay oldu çok güzel zamanlar geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

  Cevapla
  • Soner

   16 Ocak 2021 at 22:02

   Bahar siz okey salonu sahibisiniz sanırım sizin rumuzu orda görmüştüm okey oyunları turnuva birincisi olmuşsun sanırım tebrikler

   Cevapla
 5. Dilara

  16 Ocak 2021 at 19:31

  bende yurt dışından katılıyorum 4 aydır buradayım ve her zaman güzel ve kaliteli insanlar geliyor. aramıza katılan çok arkadaş var benim kendi salonum var okey oyna yada sohbet et ama kaliteli ve seviyeli bir şekıl de zaman geçirebileceğiniz bir okey sitesi ben bütün arkadaşlarımı davet ettim çok eğleniyoruz güzel bir okey oyunları oynamak için sizlerde giriş yapınız başka yer aramayın.

  Cevapla
 6. Sadiye

  16 Ocak 2021 at 19:42

  Çok güzel ve eğlenceli bir okey salonu yeni katıldım eğlenceli ve keyifli zamanlar geçiriyorum yeni arkadaşlar ile güzel ve kaliteli zamanlar geçirmek cok güzel saygılı ve seviyeli arkadaşları bekliyorum.

  Cevapla
 7. meral

  16 Ocak 2021 at 20:08

  yeni katılan arkadaşları güzel bir okey ekibi ve okey oyunları ile daha eğlenceli zamanlar geçirebilecekleri güzel bir sistem olarak hizmet veriliyor. Ücretsiz olarak her türlü herşeyden yararlana biliyoruz gerçekten bu okey sitesi sahibine ve yöneticilerine teşekkür ederiz bize her türlü imkanları sundular elinize sağlık güzel bir okey sitesi olmuş.

  Cevapla
 8. Merve

  16 Ocak 2021 at 20:11

  ben çok eğlenceli buldum gerçek dostluklar ve arkadaşlıklar ile seri okey oynama gibi okey oyunları sitelerinde de güzel bir ekip var yayıncı ekibi veya okey ekibi oldukça sevgi dolu ve saygılılar huzurlu ve kaliteli bir şekilde zaman geçiriyorum. Her kullanıcının kendine ait salonu ve masası var gerçekten çok hoş yeni katılan arkadaşlar da çok çabuk uyum sağlıyorlar.

  Cevapla
 9. feride

  16 Ocak 2021 at 20:14

  yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurmak gerçekten çok güzel bu covid ile insanlar zaten bunalmış ve sıkılmış durumda seri okey oynarken zamanın nasıl geçtiğini gerçekten bilmiyorum site yöneticileri ve görevlilerine teşekkür ederim bizlere bu imkanı sundukları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum , kendi adıma salonum ve masam var @feride_35 rumuzum tüm arkadaşları bekliyorum.

  Cevapla
 10. Sezen

  16 Ocak 2021 at 20:21

  Bence de çok eğlenceli ve kaliteli insanlar var okey sitemizde inşallah bozulmaz ya zaten huysuzluk yapanları hemen atıyorlar. Benim okey salonuma öyle dengesiz ve seviyesiz insanların katılmasına müsaade hayatta etmem benim salonumda seri okey oynamak çok eğlenceli yeni arkadaşları ve dostlarımızı bekliyoruz. hemen üye olun en seri şekilde okey oynayalım 🙂

  Cevapla
 11. yıldız

  16 Ocak 2021 at 20:28

  Bende yurt dışından katılıyorum seri okey oyna yazdığımda bir girdim bu okey sitesine tam tamına 6 ay geçti hala buradayım çok eğlenceli ve keyifli zamanlar geçiriyorum kendimi evimde gibi huzurlu hissediyorum. Yeni katılan arkadaşlara da şimdiden keyifli oyunlar ve eğlenceli zamanlar geçirmelerini diliyorum. Seri okey oynarken müzikler oldukça güzel ve keyif verici bende mi dj olsam ne inşallah beni dj yaparlar okey sitelerinde 🙂

  Cevapla
 12. nuray

  16 Ocak 2021 at 20:34

  bence yeni nesilin en güzel seri okey sistemleri burada arkadaşlar bende aylar önce katıldım aranıza ve gerçekten çok eğlenceli ve keyifli zamanlar geçiriyorum arkadaşlarımın özel masası var dilediğimiz saatte gelip istediğimiz gibi oynuyoruz kimsede rahatsız etmiyor hem seri okey oyunları sitesinde öyle dengesiz hiç kimse yok çok kaliteli ve seviyeli bir ortamda bulunmak çok güzel

  Cevapla
 13. Filiz

  16 Ocak 2021 at 20:39

  cep telefonum ile gerçekten uyumlu ve seri bir şeklide okey oynuyorum isminin hakkını veren bir okey sitesi ya seri okey oynamak için daha güzel bir site olamazdı gerçekten keyif alarak ve eğlenerek güzel zamanlar geçiriyorum. Tüm dostlarımı davet ettim hepsi memnun kaldı seviyeli ve huzurlu bir okey sayfasında sizlerde yer alabilirsiniz. ücretsiz olarak güzel hizmet veriyorlar.

  Cevapla
 14. meralcan

  16 Ocak 2021 at 20:45

  yıllardır okey sitelerindeyim böyle güzel ve kaliteli bir okey oyunu ve oyuncuları görmedim gerçekten arkadaşlığa ve dostluğa önem veren kullanıcılar ile beraber ve keyifli zamanlar geçiriyoruz. Sizlerde ücretsiz okey oynamak isterseniz buyurun gelin arkadaşlar ben 9 aydır buradayım ve çok eğlenceli oyunlar var. arkadaşlarım buradan çıkmaz oldu artık daha samimi ve sıcak bir ortamda yer almak çok güzel 🙂 🙂

  Cevapla
 15. seray

  16 Ocak 2021 at 20:49

  8 aydır buradayım gerçekten kaliteli ve kullanışlı bir zaman geçirmek istiyorum diye girdiğim okey sitesinde çok hoş ve eğlenceli dostluklar kurdum hiç de ayrılasım yok en güzel ve samimi dostlukların kurulduğu okey sayfasında sizlerde yer alabilirsiniz. ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz isterseniz kendi salonunuzu kurun yönetici arkadaşlar yardımcı oluyorlar hepsine teşekkür ederim bize böyle bir avantaj sağladıkları için 🙂 🙂 :p

  Cevapla
  • Kadir

   16 Ocak 2021 at 22:00

   Seray selam nasılsın karşılıklı veya eşli okey oynayalım mi

   Cevapla
 16. Turkan

  19 Ocak 2021 at 01:21

  Ilk okey sitem burası çok güzel dostluklar ve kullanıcılar tanıdım seviyeli ve huzurlu bir okey sitesi burda güzel dostluklar kurabilirsiniz. özellikle cep ojry oynamak için güzel bi okey salonu

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir