Okey Oyunu hiç bukadar keyifli olmamıştı. Okey oynamak için, üye girişi ve kayıt ola butonlarını kullanarak, 7/24 oyunun ve sohbetin bitmediği okey odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Sanal ortamda, canlı oyuncularla, normal ve düz okey oynayın.

Salonumuzda 32 kişi OKEY Oynuyor

okey zarı

Normal Okey Oyna

2 sene önce admin tarafından yazıldı. Okey Salonları

Arkadaşların ile birlikte ücretsiz ve üyeliksiz olarak normal okey oyna güzel ve kaliteli zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun platformunda sizlerde akıllı telefonlarınız ile  ücret ödemeden direk olarak   okey sitemize giriş yapabilirsiniz. Günümüzde pek çok kullanıcının yer aldığı ve  her zaman için sıklıkla kullandıkları seri okey sitesinde  daha kaliteli ve düzeyli bir biçimde okey oynayarak zaman geçirebileceğiniz   üyelik gerektirmeden zaman geçirerek güzel dostluklar kurabilirsiniz.  Her zaman için kullanıcıların rahatlığı ve  daha güvenilir bir ortamda zaman geçirmeleri için kurulmuş olan  normal okey oyna sitemizde  arkadaşlarınız ve yeni tanışacağınız kullanıcılar ile bir arada neşeli ve keyifli zamanlar geçirerek çok daha kaliteli ve  düzeyli bir biçimde zaman geçirebilirsiniz.

Normal Okey Oyna

Her kullanıcı gibi sizlerde artık evden işten tatilden kısacası dilediğiniz her an giriş yaparak en pratik ve kolay bir şekilde bağlantı kurarak çok daha anlamlı ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir okey sitesinde yer alarak çok daha kaliteli bir sitede yeni dostluklar kurarak normal veya seri okey  oynayarak her zaman için ideal bir sohbet radyo ve okey eşliğinde çok daha saygılı ve kaliteli aile tadında bir oyun platformunda bulunarak arkadaşlarınız ile birlikte en güzel zamanları yeni arkadaşlık kuracağınız kişiler ile  eşli veya tek , turnuvalara katılım sağlayarak  en güzel zamanlarınızı geçirebileceğiniz bir okey sitesidir.  Her hafta ve her ay yeni birinciler ile ödüller ve puanların dağıtıldığı okey sitesinde her zaman için ideal ve kaliteli bir şekilde sohbet ortamından oyun ortamına kolayca erişebilir , çok daha samimi ve kaliteli arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Normal Okey Oyna

Normal Okey Oyna

Günümüzde okey oynamak için  pek çok site olsa da sizin ve arkadaşlarınız için daha güvenilir ve kaliteli saygılı seviyeli bir sitede zaman geçirmeniz için görevli yöneticilerimiz ve masa görevlilerimiz ile diyalog halinde olup her zaman için daha sıklıkla güzel ve kaliteli zamanlar geçirebileceğiniz ,  en güzel ve zirveye yakın duran okey sitemizde sizlerde  daha sağlıklı ve kaliteli bir biçimde sohbet edebilir. Okey oynarken radyo isteklerinde bulunarak en güzel zamanlarınızı yeni tanışacağınız dostluklar kurup güzel bir ekip olacağınız kişiler ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Her kullanıcı gibi sizinde özel ve vip takılar alarak arkadaşlarınız arasında en güzel zamanları  geçirmeniz için kurulmuş bir okey sitesi olup , her zaman için ücretsiz ve üyeliksiz olarak hizmet vererek daha keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirmenizde büyük rol oynayan bir oyun sitesi olacaktır.

Normal Okey Oyna